Sledujte Film Star Trek 25th Anniversary Special S Titulky

5,838 Lidé Se Teď Dívají.
Star Trek 25th Anniversary Special

Sledujte Star Trek 25th Anniversary Special Zcela Zdarma 1991

5.74 3709

My, jako rodina haller.travelexplorasuesca.com, přejeme vám dobrý čas na našem webu a přejeme vám dobrý čas. Chtěli jste se dívat na film Star Trek 25th Anniversary Special ale nemůžete najít vysoce kvalitní filmy a filmy ve vysokém rozlišení 1080p? Jste tam, kde hledáte, nyní můžete sledovat filmy a televizní pořady v rozlišení Full HD 1080p. This documentary is hosted by William Shatner and Leonard Nimoy and they take us through the history of Trek. We also get to see bloopers from the original series and the current space program and how progression has been in reality, hosted by LeVar Burton. Přemýšleli jste: sledováním filmu Star Trek 25th Anniversary Special na kartě CINEMA můžete vidět herce filmu a sledovat další filmy. Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se“ můžete dokonce dostávat oznámení o nových filmech, které se staly fanoušky.

  • Originální název: Star Trek 25th Anniversary Special
  • : 1991
  • Trvání: 1h 33m (93m)
  • Titulky: duplikováno v češtině a titulcíchČeská Republika
  • Žánr: Televizní film, Dokumentární
  • Herci: William Shatner, Leonard Nimoy, Patrick Stewart, DeForest Kelley, Nichelle Nichols
  • Ředitel: Donald R. Beck

Jak Se Dívat Na Film Star Trek 25th Anniversary Special Zdarma?

Publikum filmu je rozděleno do dvou částí. duplikováno v češtině a titulcích. V tomto okamžiku jsou filmy duplikovány na mnoha webových stránkách a ti, kteří chtějí sledovat titulky, mají potíže. Příkaz SITE přidá dvoudílný film pro sledování HD filmů. Většina dvojitých filmů na internetu je poměrně vysoká. Než se Netflix objevil v naší zemi, lidé sledovali na internetu spoustu dvojitých filmů a nemohli si na filmy zvyknout duplikováno v češtině a titulcích. V dalším období, po vývoji seriálu a filmovém průmyslu a zájmu lidí o , se zájem lidí přesunul na duplikováno v češtině a titulcích. V této fázi můžete sledovat film Star Trek 25th Anniversary Special s titulky a duplicitními parametry s webem haller.travelexplorasuesca.com.

Stáhnout Star Trek 25th Anniversary Special V Dobré Kvalite Zdarma

Staráme se o naše uživatele a snažíme se mít naprosto všechny nové položky, navíc v dobré kvalitě. Pokud si z nějakých nevysvětlitelných důvodů všimnete chyby nebo se materiál ukáže jako nefunkční, můžete to vždy nahlásit v komentářích nebo prostřednictvím formuláře zpětné vazby. Stáhněte si film Star Trek 25th Anniversary Special pro Android a sdílejte jej s přáteli, uděláme naprosto vše proto, aby bylo snadné a dostupné.

Star Trek 25th Anniversary Special DVD9(jeden hlas)
Star Trek 25th Anniversary Special WEB-DL HD(dabovaný, profesionální polyfonik, autor)
Star Trek 25th Anniversary Special UHD BDRip-HEVC 2160p(duplikát, autor)
Star Trek 25th Anniversary Special UHD BDRemux 2160p | 4K | HDR | iTunes(polyfonní)
Star Trek 25th Anniversary Special UHD BDRip-HEVC 2160p | 4K | HDR | iTunes(úplná duplikace)
Star Trek 25th Anniversary Special Blu-ray EUR 1080p(jeden hlas)
Star Trek 25th Anniversary Special DVD9+DVD5(dabovaný, profesionální polyfonik, autor)
Star Trek 25th Anniversary Special UHD Blu-Ray EUR 2160p | 4K | HDR(duplikát, autor)

Stáhněte Si Raincoat S Českými Titulky
Stáhněte Si Raincoat S Českými Titulky
Tells the story of two lovers, separated by destiny, who meet again one day. This encounter allows each to realize the truth about the lives they are living.
Film The Turning Point Úplně Dabovaný
Film The Turning Point Úplně Dabovaný
In The Turning Point, written by Michael Dobbs, Benedict Cumberbatch takes the role of Guy Burgess while Matthew Marsh plays the part of Winston Churchill. The play was part of the Sky Arts Theatre Live! Series, which won the Broadcasting Press Guild Best Multichannel Programme Award.
Stáhnout Film Zdarma Women of San Quentin
Stáhnout Film Zdarma Women of San Quentin
A young female prison guard finds out that her first assignment is to San Quentin, one of the toughest prisons in the country.
Film Rapturious S Titulky Online
Film Rapturious S Titulky Online
Hip-hop meets horror in this twisted tale directed by Kamal Ahmed (The Jerky Boys). Binging on hard drugs, white rapper Rapturious spins into murderous hallucinations - or is he really committing these blood-splattering crimes?
Hodinky Hlava plná metalu Dabované V Češtině
Hodinky Hlava plná metalu Dabované V Češtině
Příběh dojemného komediálního dramatu začíná v roce 1970, kdy se narodila nejen hlavní hrdinka Hera Karlsdottirová, ale i heavy metalová hudba! Právě tehdy totiž vyšla první deska skupiny Black Sabbath, která to celé odstartovala. Poté, co stráví radostné a bezstarostné dětství na islandské farmě, se Hera stane svědkem tragické nehody, při níž zahyne její bratr, velký fanoušek metalu. Zatímco...
Sledujte Film Designing the World of Blade Runner 2049 V Češtině
Sledujte Film Designing the World of Blade Runner 2049 V Češtině
A comprehensive overview of the newly imagined world of the film, with substantial contributions from the cast and creative team.
Stáhnout 男はつらいよ 純情篇 V Češtině
Stáhnout 男はつらいよ 純情篇 V Češtině
Torajiro becomes homesick during his travels after watching a television report about his hometown and meeting a young woman that reminds him of his sister Sakura. Meanwhile, a new tenant moves into Toraya restaurant.
Sledujte V mlze V Dobré Kvalitě Zdarma
Sledujte V mlze V Dobré Kvalitě Zdarma
Je rok 1942. Území na západních hranicích SSSR je obsazeno nacistickou armádou, krutě potlačující jakýkoliv odpor. Skupinka původců sabotáže vlaku je bez milosti popravena, jen jednoho muže nechají naživu a propustí ho. Sušenja ví, že tím dostal pečeť zrádce a že nikoho nepřesvědčí o své nevině. Sergej Loznica točil víc než deset let vynikající dokumenty a jeho první hraný film Moje štěstí...
Film Suburban Cowboy V Dobré Kvalitě Hd 720p
Film Suburban Cowboy V Dobré Kvalitě Hd 720p
Suburban Cowboy follows a drug dealer on Long Island who finds himself over his head when one of his soldiers robs a connection to ruthless Serbian gangsters. When the debt falls on his shoulders he is forced to take drastic measures.
Stáhnout Život po Moskriju Zcela Zdarma
Stáhnout Život po Moskriju Zcela Zdarma
The late controversial hip-hopper, the founder of Prti Bee Gee rap group, Davor Bobic Moskri, suddenly returns to the world of the living. He's allowed to return as a 10 year old child, with a goal to win a ticket to paradise, by showing his followers from underground where the motto Hit the pot, win a jackpot leads.
Film Wenn Frauen schweigen V Dobré Kvalitě
Film Wenn Frauen schweigen V Dobré Kvalitě
Nemáme přehled přeložený do češtiny. Pomozte nám rozšířit naši databázi tím, že nějaký přidáte.
Sledujte When Willie Comes Marching Home Zcela Zdarma
Sledujte When Willie Comes Marching Home Zcela Zdarma
When Willie leaves home to join the war effort he is all ready to become a hero, but he is only frustrated when his posting ends up to be in his home town, and he is recruited into training, keeping him from the action. However, when he finds himself accidently behind enemy lines he unexpectedly becomes a hero after all.
Stáhnout La Silla V Dobré Kvalitě
Stáhnout La Silla V Dobré Kvalitě
A man is consumed with the idea of acquiring a chair from a bric-a-brac shop.
Sledujte Film Las Oscuras Primaveras S Titulky
Sledujte Film Las Oscuras Primaveras S Titulky
Igor is a plumber Pina serves coffee. It is winter and they both deeply desire each other, but they are not free. In trying to figure out how to realize their love, she decides to make a lion costume for her little son and he decides to buy a photocopying machine for his wife. Spring will come at last and with it the consummation of love, filling their lives with hope and sex.
Sledujte Olsen-banden ser rødt V Dobré Kvalitě Hd 1080p
Sledujte Olsen-banden ser rødt V Dobré Kvalitě Hd 1080p
Egon and the gang are hired to stage a robbery of an antique Chinese vase for an economically challenged baron. Naturally they fooled, which infuriates Egon. The gang tries to get back at the baron by switching the vase with a cheap Hong Kong copy. One attempt is made during the barons hunting party, where Egon ends up being bricked up in the catacombs. In another attempt, the gang has to...
Sledujte Identity Kills Plně Duplikováno
Sledujte Identity Kills Plně Duplikováno
A German movie about a woman who returns home from an apparent suicide attempt to find her boyfriend has another girl staying there. He has parties and she doesn't really seem to exist in her own apartment, but then out of the blue they reconcile and get married. She gets a job and steals from it and eventually goes off to start a new life.
Sledujte Unabomber: The True Story Zdarma
Sledujte Unabomber: The True Story Zdarma
The real story behind the hunt for Theodore J. Kaczynski, later known as the Unabomber, a terrorist who sent several bombs through the mail, alarming authorities and society. The movie follows a postal inspector who tracks down the suspect a obstinate detective and Kaczynski's brother, who suspected of Ted after the publishing of his manifesto explaining the reasons for the bombings.
Sledujte 九龍不敗 Zcela Zdarma
Sledujte 九龍不敗 Zcela Zdarma
The undercover agent with dragon tattoo Kowloon continually helped the police to solve mysterious cases, which made him known as a rising star. However, his impulsive personality dragged him into endless troubles. He got himself into fights with the Macau detective, as well as an American Army veteran Alexander who has a secret linkage to Kowloon’s background…
Sledujte Film The Oklahoma Kid V Dobré Kvalitě
Sledujte Film The Oklahoma Kid V Dobré Kvalitě
McCord's gang robs the stage carrying money to pay Indians for their land, and the notorious outlaw "The Oklahoma Kid" Jim Kincaid takes the money from McCord. McCord stakes a "sooner" claim on land which is to be used for a new town in exchange for giving it up he gets control of gambling and saloons. When Kincaid's father runs for mayor, McCord incites a mob to lynch the old man whom McCord...
Film Harold Lloyd: The Third Genius S Titulky
Film Harold Lloyd: The Third Genius S Titulky
A film about the career and methods of the master silent comedy filmmaker.
Film Raincoat V Češtině Online
Film Raincoat V Češtině Online
Film-makers and academics discuss the use of mythology in Star Wars and the impact of the films on society Film Raincoat V Dobré Kvalite. Stáhnout Film Raincoat Zdarma. Film Raincoat Online. Film Raincoat Online Zdarma. Stáhnout Film Raincoat V Dobré Kvalite Zdarma. Film Raincoat V Dobré Kvalite Hd. Stáhnout Film Raincoat V Dobré Kvalite Hd 1080p. Film Raincoat V Dobré Kvalite Hd 720p....
Sledujte Film Raincoat Zdarma V Češtině
Sledujte Film Raincoat Zdarma V Češtině
When the crazed commander (Eli Danker) of a sadistic army in Moldavia kidnaps an American photojournalist (Daniella Deutscher) and holds her hostage, his misguided actions ignite a targeted response from Maj. Don Harding (Marshall R. Teague) and his trained squad of special forces soldiers. With help from a local schoolteacher (Scott Adkins) who's trained in martial arts, Maj. Harding readies...
Sledovat Film Raincoat Zdarma
Sledovat Film Raincoat Zdarma
Our original storyline centered on a group of heroes known as Vox Machina — Pike Trickfoot (gnome cleric, Ashley Johnson), Keyleth (half-elf druid, Marisha Ray), Percival “Percy” Fredrickstein Von Musel Klossowski de Rolo III (human gunslinger, Taliesin Jaffe), Grog Strongjaw (goliath barbarian, Travis Willingham), Scanlan Shorthalt (gnome bard, Sam Riegel), Vex’ahlia (half-elf ranger, Laura...